fbpx

Na czym pracujemy?

Dji Inspire 2

Dji Inspire 2

DJI Inspire 2 odziedziczył wszystko co dobre po swoim poprzedniku Inspire 1, a na dodatek wszystko ulepszono. Drona Inspire 2 rozpędza się od 0 do 80 km/h w zaledwie 4 sekundy, ponadto może osiągnąć maksymalną prędkość 108 km/h, natomiast prędkość opadania to 9 m/s. To niespotykana szybkość i zwinność dla dronów tej wielkości. Podwójny system baterii wydłuża czas lotu maksymalnie do 27 minut, natomiast technologia samogrzewcza pozwala latać nawet w niskich temperaturach.

Autonomia lotu została poprawiona i opracowana specjalnie dla modelu Inspire 2, zapewniając dwa kierunki unikania przeszkód. Zwiększona inteligencja zapewnia wiele inteligentnych trybów lotu, w tym Spotlight Pro, umożliwiając nawet pojedynczemu pilotowi możliwość tworzenie złożonych ujęć. Ulepszony system transmisji wideo jest w stanie działać na podwójnej częstotliwości sygnału oraz dwukanałowo, streaming wideo z wbudowanej kamery FPV oraz głównej kamery jednocześnie, dla lepszej współpracy pilota i operatora kamery.

Spotlight Pro jest skutecznym trybem śledzenia, który pozwala nawet pojedynczemu pilotowi uchwycić skomplikowane, dramatyczne obrazy.DJI Inspire 2 wykorzystuje zaawansowane algorytm śledzenia wizualnego, aby namierzyć obiekt podczas lotu, niezależnie od kierunku, w którym Inspire 2 leci, umożliwia to tworzenie zdjęć, które kiedyś wymagało dodatkowego operatora kamery. Jeśli gimbal zbliża się do osiągnięcia swoich granic obrotu, Inspire 2 sam będzie się obracać w kierunku ujęcia bez wpływu sterowania lotem, dzięki temu ujęcie zostanie zrobione, tak by uwolnić mechanizm gimbala.

Ten quadrocopter posiada także dwa tryby fotografowania, tryb szybki oraz tryb złożony (Composition Mode). W trybie szybkim należy wybrać cel, aby rozpocząć śledzenie, natomiast w trybie złożonym (Composition Mode) wybierz obiekt i pozycję śledzenia. Gdy obiekt wchodzi w ustawioną pozycję śledzenia naciśnij skrót, aby rozpocząć śledzenie. Gimbal może być przestawiany/ poruszany podczas fotografowania do regulacji ułożenia gimbala. Spotlight Pro jest dostępny we wszystkich inteligentnych trybach lotu między innymi w ActiveTrack, TapFly, Waypoint.

Dji Mavic 2 pro smart controler

Dji Mavic 2 pro smart controler

Mavic 2 jest najbardziej zaawansowanym dronem DJI, jaki kiedykolwiek zbudowano, przeznaczonym dla profesjonalistów, fotografów  jak i również wymagających amatorów. Bazuje na udanej konstrukcji składanych ramion najpopularniejszego drona na  świecie – Mavic Pro, Mavic 2 to potężna platforma latająca z nowymi stabilizowanymi kamerami  i zaawansowanymi inteligentnymi funkcjami, takimi jak Hyperlapse i ActiveTrack, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić swój film. Mavic 2 oferuje najlepszy na rynku czas lotu do 31 minut  i jeszcze bardziej stabilny system transmisji FPV – Ocusync 2.0 z zasięgiem do 5km w EU.

Blackmagic Pocket Camera 4K

Blackmagic Pocket Camera 4K

Wielkie możliwości w kompaktowej obudowie.
Blackmagic Pocket Camera 4K to urządzenie, które w obudowie o wymiarach zbliżonych do bezlusterkowców oferuje funkcje doceniane przez profesjonalistów. Najwyższa jakość obrazowania jest efektem perfekcyjnego odwzorowania kolorów, wysokiej rozdzielczości matrycy oraz możliwości rejestracji obrazu w formacie RAW. Wszystko to sprawia, że obrobiony materiał, jest łudząco podobny do uzyskanego przy pomocy znacznie większych i droższych profesjonalnych kamer.

Panasonic GH5S

Panasonic GH5S

Panasonic GH5S podobnie jak poprzednik pozwala na filmowanie w jakości 4k 60p/50p. Jednakże w niniejszej wersji znacznie rozwinięto możliwości urządzenia, dzięki czemu stworzono bezlusterkowiec, który z powodzeniem może zostać wykorzystany do nagrywania profesjonalnych materiałów. Warto wspomnieć, że Lumix GH5S jest pierwszym aparatem z rodziny Lumix pozwalającym na rejestrację materiałów w kinowym formacie C4K (4096×2160) 60p/50p. Nowe rozwiązania pozwoliły wyeliminować ogranicznik czasowy, w wyniku czego długość filmu ogranicza jedynie karta pamięci i poziom naładowania akumulatora.

Panasonic GH5

Panasonic GH5

Panasonic Lumix GH5 umożliwia rejestrowanie niezwykle płynnych, oddających w naturalny sposób ruch filmów w jakości 4k. Szybkie częstotliwości odtwarzania, które udało się uzyskać dzięki wykorzystaniu matrycy Live MOS i procesora Venus Engine 10, gwarantują wyjątkowe odwzorowanie ruchu. Użytkownik może pokazać świat z niezwykłej perspektywy, podkreślającej każdy fragment ruchu. Umożliwia to nagrywanie w jakości 4K z prędkością 60 kl./s, co daje 2/5-krotne spowolnienie, a także w jakości Full HD z prędkością 180 kl./s, umożliwiające spowolnienie filmu o 7,5x.

5-osiowa stabilizacja obrazu umożliwia nagrywanie filmów pozbawionych drgań i poruszeń filmów. Rejestrowanie wideo w powszechnie używanym przy produkcji filmowej 10-bitowym formacie 4:2:2 umożliwia znakomitą reprodukcję barw. Wykorzystanie elektronicznej migawki eliminuje zjawisko chwiejnej migawki.

Aparat umożliwia nagrywanie w formacie MOV, MP4, AVCHD Progressive i AVCHD przy różnych prędkościach klatek. Panasonic Lumix GH5 pozwala również na filmowanie w jakości FHD i 4K bez ograniczenia czasowego nagrań. Aparat umożliwia wybór częstotliwości systemu – 59.94 Hz (23.98 Hz), 50,00 Hz i 24,00 Hz – co z pewnością przypadnie do gustu profesjonalnym użytkownikom.

Zamroź ruch z funkcją 6k PHOTO i 4k PHOTO

Funkcja 6K PHOTO pozwala na uchwycenie wyjątkowych chwil z prędkością 30kl./s, poprzez wybranie najlepszej klatki z serii 6K (w proporcjach 4:3 lub 3:2), aby uzyskać w ten sposób zdjęcie o rozdzielczości 18 megapikseli. Funkcja 4K PHOTO umożliwia zapis z prędkością 60kl./s i zapisanie wybranej klatki w postaci zdjęcia o rozdzielczości 8 megapikseli.

Idealnie ostre zdjęcia dzięki 5-osiowej stabilizacji obrazu

Aparat umożliwia wykonywanie nieporuszonych zdjęć „z ręki”, nawet przy mniejszej ilości światła, dzięki wykorzystaniu 5-osiowej stabilizacji obrazu. Czujnik żyroskopowy z funkcjami OIS daje dostęp do 2-osiowej optycznej stabilizacji obrazu, a dodatkowo aparat wykorzystuje 5-osiową stabilizację BIS w korpusie aparatu. Wykorzystanie obu systemów stabilizacji pozwala na znaczne wydłużenie czasu ekspozycji, bez straty dla jakości obrazu.

Nikon D750

Nikon D750

Nikon D750 zapewnia nam wszystko to czego oczekujemy od zaawansowanej lustrzanki pełnoklatkowej. Zwarta, magnezowa obudowa, uszczelnienia, możliwość obsługi aparatu bez wchodzenia do menu głównego i bez oderwania oka od wizjera. Jeśli chodzi o wygodę użytkowania i liczbę elementów sterujących to nowy Nikon nie ma się czego wstydzić.

Po kilku dniach spędzonych z D750 użytkownik przyzwyczaja się do jego obsługi, co przekłada się na szybkość i komfort fotografowania. Wygodny chwyt sprawia, że nawet długotrwała praca z tym aparatem nie sprawia problemów.

Dji Ronin M

Dji Ronin M

Dji Ronin M to zmniejszona i ulepszona wersja pełnego gimbala DJI Ronin.
Trzyosiowy stabilizator z trzema systemami pracy:

 • tryb stojący,
 • tryb podwieszony,
 • tryb teczki.

Uniwersalny, bardzo lekki (2,3 kg) stabilizator do kamer i aparatów do 3.8 kg.

Całość wykonana z włókna węglowego, magnezu i wysokiej jakości tworzywa. Zaprojektowany tak, aby był gotowy do pracy w mniej niż 5 min.!

Dedykowana aplikacja pod system Apple IOS, DJI Assistant zapewnia możliwość pełnej regulacji i optymalizacji pracy urządzenia. Dzięki funkcji smooth track gimbal może obsługiwać tylko jeden operator.

Dji Ronin-S

Dji Ronin-S

Ronin-S to urządzenie o innowacyjnej budowie. Jednym z zastosowanych rozwiązań jest przeniesienie środka ciężkości aparatu nad oś roll, dzięki czemu można cały czas korzystać z ekranu podglądowego. Rozwiązanie to pomaga również w redukcji drgań. Gimbal można w prosty sposób zamontować na zdalnie sterowanych pojazdach w celu wykonania ujęć z niskiej perspektywy. Możliwe jest też wykorzystanie Ronin-S w roli stabilizowanej głowicy na wysięgnikach. Specjalny moduł DJI Focus Command może zostać podłączony do złącza akcesoriów, aby ułatwić filmowanie z wykorzystaniem standardowego uchwytu.

Oprócz w/w sprzętu posiadamy: statywy, głowice obrotowe, uchwyty, dodatkowe monitory do podglądu, mikrofony i inne urządzenia niezbędne do realizacji zleceń.

Slidekamera XTM SLIDER

Slidekamera XTM SLIDER

Seria Slidekamera XTM SLIDER wyróżnia się ponad 2-krotnie wyższym udźwigiem niż tradycyjne slidery o tych samych rozmiarach. Slider może zostać zamontowany na statywie lub stać bezpośrednio na podłożu. Posiada 2 gniazda umożliwiające podłączenie opcjonalnych napędów elektrycznych. Został wykonany z niezwykłą precyzją, dzięki czemu gwarantuje wytrzymałość oraz wysoki komfort użytkowania.

Lekka konstrukcja sprawia, że slider można z łatwością zabrać wszędzie tam gdzie zostały zaplanowane ujęcia. Specjalna, innowacyjna budowa dodatkowo zwiększa precyzję przesuwu. Ponadto, w sytuacji gdy obiektyw jest zwrócony równolegle do szyny slidera, użytkownik może korzystać z całego zakresu przesuwu, gdyż nie dochodzi do sytuacji, w której szyna psuje kadr.

Slider Edelkrone M Long

Slider Edelkrone M Long

Seria SliderPLUS wyróżnia się ponad 2-krotnie wyższym zakresem przesuwu niż tradycyjne slidery o tych samych rozmiarach. Slider może zostać zamontowany na statywie lub stać bezpośrednio na podłożu. Slider został wykonany z niezwykłą precyzją, dzięki czemu gwarantuje wytrzymałość oraz wysoki komfort użytkowania. Waga wynosząca zaledwie 1.45 kg sprawia, że slider można z łatwością zabrać wszędzie tam, gdzie zostały zaplanowane ujęcia. Specjalna, innowacyjna budowa dodatkowo zwiększa precyzję przesuwu. Ponadto, w sytuacji, gdy obiektyw jest zwrócony równolegle do szyny slidera, użytkownik może korzystać z całego zakresu przesuwu, gdyż bardzo rzadko znajduje się on w kadrze.

Poza w/w sprzętem posiadamy:

 • statywy i monopody,
 • mikroporty i mikrofony,
 • klatki, rigi i matte boxy,
 • niezależne bezprzewodowe oświetlenie planu zdjęciowego,
 • monitory poglądowe i wiele innych.

Poza w/w sprzętem posiadamy:

 • statywy i monopody,
 • mikroporty i mikrofony,
 • klatki, rigi i matte boxy,
 • niezależne bezprzewodowe oświetlenie planu zdjęciowego,
 • monitory poglądowe i wiele innych.