fbpx

INSPEKCJE LOTNICZE I POMIARY TERMOWIZYJNE Z DRONA

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA?

BUDYNKI WIELORODZINNE ∙ INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE – SIECI CIEPŁOWNICZE I ENERGETYCZNE – SZKLARNIE – HALE – FABRYKI 

Profesjonalna flota dronów oraz wykwalifikowani operatorzy z dużym doświadczeniem, którzy zrealizowali wiele misji lotniczych o różnym stopniu trudności.

INSPEKCJE LOTNICZE I POMIARY TERMOWIZYJNE Z DRONA

Gwarantujemy realizację zadania z zachowaniem najwyższych poziomów bezpieczeństwa. Posiadamy zabezpieczenie polisą OC na kwotę 200 tys zł.
Większość inspekcji w trudno dostępnych miejscach takich jak teren fabryki, elektrowni, rafinerii wykonujemy dronem Dji Matrice 600 PRO, dron ten posiada potrójny system GPS i IMU, który zmniejsza ryzyko awarii praktycznie do zera. Dron pozwala na 30 min lot z kamerą termowizyjną.

Kamera jest wyposażona w dedykowany komputer, który rejestruje i zapisuje radiometryczne obrazy. W oparciu o zarejestrowane dane można wykonać szczegółowy raport, który pokazuje mostki cieplne/ hotspoty, najniższą i najwyższą temperaturę, ubytki w termoizolacji, nieszczelności i wycieki, jak również pozwala na ocenę stanu technicznego badanego obiektu.

Realizujemy badania termowizyjne: budynków wielorodzinnych, instalacji fotowoltaicznych, sieci ciepłowniczych, sieci energetycznych, szklarni, hal fabrycznych, akumulatorów ciepła, badania naukowe i testowe.