fbpx

FILMY ŚLUBNE

Wyjątkowa pamiątka z wyjątkowej perspektywy...

Jeśli chcecie, aby ten wyjątkowy dzień pozostał z Wami na zawsze powinniście zapewnić sobie profesjonalną ekipę filmową, która uwieczni te piękne chwile w całej okazałości.

Będziemy zawsze krok przed Wami nagrywając wszystkie szczegóły uroczystości. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i prośby naszych klientów.
Film ślubny nagrywany jest przez nas nowoczesnymi kamerami z maksymalną jakością do 4K.

W zależności od skomplikowania nagrania i wyboru jednego z naszych pakietów realizacją nagrania zajmuje się 1 lub 2 operatorów kamer i dodatkowo do ujęć z powietrza – oparator drona. Piękne ujęcia z powietrza za pomocą dronów DJI są doskonałym urozmaiceniem, wzbogacają wizualnie film ślubny. Mogą być także wykorzystane w teledyskach, filmowych podziękowaniach dla rodziców oraz plenerach ślubnych.

W dniu Waszego święta dostaniecie od nas także kamerkę typu GOPRO nagrywającą obraz w jakości 4K wraz z wysięgnikiem do selfie. Kamerka ta zostaje przy Was i będzie do Waszej dyspozycji od naszego przyjazdu do odjazdu. W dowolnej chwili możecie nagrywać siebie oraz gości np podczas jazdy samochodem na salę weselną.

Najciekawsze momenty zmontujemy i wstawimy w Wasz film ślubny:) Wybierając nas jako osoby, które uwiecznią Wasze najpiękniejsze święto otrzymujecie pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.
Z całkowitą odpowiedzialnością gwarantujemy, że każdy kadr będzie tworzony z myślą o Was i dla Was, byście w przyszłości niejednokrotnie wracali do stworzonych przez nas pamiątek.